10:51
Privalumai kuriuos suteikia internetinė parduotuvė

Namuose turite augintinį? Auginate katę, šunį ar paukštį? Tuomet žinote, kad įvairios zooprekės gyvūno priežiūrai reikalingos nuolat ir tai ne tik maistas ar kraikas, o ir įvairios priežiūros priemonės, gyvūnų kosmetika ar aksesuarai. Zooprekės apima labai didelį asortimentą, tačiau fizinės parduotuvės dažnai yra nedidelio ploto ir gali pasiūlyti įsigyti tik tai, kas dažniausiai perkama. Dėl to daugelis šeimininkų vis dažniau atranda reikalingas gyvūnų prekes internetu.

Didelis zooprekių pasirinkimas

Internete siūlomas asortimentas yra didelis ir vargu ar bent viena fizinė parduotuvė gali su tuo varžytis. Čia rasite įvairių zooprekių skirtingų rūšių augintiniams ir netgi tuos produktus, kurių prireikia palyginti retai. Tai puiki galimybė kuo geriau pasirūpinti savo augintinio poreikiais.

Svarbu žinoti, kad zooprekės internetu yra parduodamos vadovaujantis visais teisės aktais, todėl atitinka visus reikalavimus ir yra saugios. Internetu galite įsigyti tiek jau pamėgtos produkcijos, tiek ir alternatyvių gamintojų – kai asortimentas toks didelis lengviau rasti tai, kas geriausiai tinka jūsų gyvūnui.

Naudinga pasidomėti:

Pirkti internetu – patogiau ir greičiau

Zooprekės internetu yra isigyjamos greitai ir paprastai. Dideliame asortimente rasti reikalingas prekes padės specialūs filtrai, o jas susidėjus į krepšelį teliks atlikti mokėjimą ir pasirinkti pristatymo būdą. Tik pagalvokite: užsakymą galėsite atlikti bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos, o fizinė gyvūnų prekių parduotuvė dirba tik tam tikru metu ir jis dažniausiai nėra pats patogiausias.

Be to, į internetinę parduotuvę nereikia skubėti – ji dirba visada. Savo užsakymą galite atlikti ir išvedę keturkojį pasivaikščioti, ir ramiai glostydami savo katę. Visus užsakymus sistema įsimena, todėl kitą kartą nereikės vėl ieškoti augintinio pamėgtų produktų, o jei pirkote tik maistą ar kraiką, galėsite paprasčiausiai pakartoti savo užsakymą.

Prekės gyvūnams internetu – pigiau

Daugelis šeimininkų jau žino, kad zooprekės internetu yra pigesnis pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti. Visų pirma, gyvūnų prekėms akcija taikoma ir interneto parduotuvėse. Be to, internetu lengva palyginti prekių kainas, jos dažnai yra kiek mažesnės, palyginti su fizinėmis parduotuvėmis.

Ne paslaptis, kad kai kuriuos gąsdina pristatymo mokestis, kuris dažniausiai siekia kelis eurus, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Vis dėlto jaudintis neverta – tikrai neišleisite daugiau. Kiekviena gyvūnų prekių parduotuvė siūlo nemokamą pristatymą, kai prekių krepšelis viršija tam tikrą sumą (dažniausiai – keliasdešimt eurų). Be to, dažnai siūloma galimybė patiems atsiimti užsakymą atvykus į parduotuvę. Pastarasis būdas gal nėra toks patogus, tačiau taupo laiką ir pinigus.

Категория: Gyvūnų augintojams | Просмотров: 450 | Добавил: aidasrakstys | Теги: internetine parduotuve gyvunams, zooprekės, gyvunu prekes, gyvunu prekiu parduotuves, gyvunu prekes internetu, gyvunu prekiu parduotuve, zoo prekiu parduotuve | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 karilekamo • 20:20, 24.08.2022
mes viską augintiniui perkame internetu, labai patogu ir kainas geresnes galime rasti.  https://vetspot.lt/produkto-kategorija/katems/kiti-katems/draskykles/
avatar